Після звинувачень у корупції Каськів провів олімпійську закупівлю взагалі без тендеру

10 листопада 2011 в 07:30
ДП «Олімпійська надія – 2022» уклало угоду з австрійською компанією Klenkhart & Partner Consulting ZT Gesellschaft m.b.H (Кленкхар Партнер Консалтинг ЦТ Г.м.б.Х) на розроблення техніко-економічного обґрунтування Національного проекту «Олімпійська надія – 2022» – створення спортивно-туристичної інфраструктури. Вартість угод склала 425 тис євро. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», що керівник ДП «Олімпійська надія – 2022» Павло Чурило обґрунтовує «економічною обставиною».

Під такою обставиною мається на увазі неможливість укладення угоди з австрійською фірмою як з переможцем відкритих торгів.

«Кленкхар Партнер Консалтинг» раніше була оголошена переможцем тендеру на ці самі послуги, однак через скаргу одного з переможених учасників конкурсу до Антимонопольного комітету укласти угоду з австрійцями було неможливо. Тому ДП «Олімпійська надія-2022» відмінило оскаржені відкриті торги і терміново уклало угоду з обраною фірмою вже за неконкурентною процедурою закупівлі.

Нагадаємо, французька фірма «Albertvilloise detudes et de services techiques», яка з пропозицією 155 тис євро була відсторонена від тендеру, подала скаргу в Антимонопольний комітет України з проханням призупинити процедуру торгів «у зв’язку з перевіркою правоохоронними органами України членів комітету з конкурсних торгів та представників учасника торгів «Кленкхар Партнер Консалтинг» на предмет виявлення в їх діях ознак злочину, а також з метою недопущення вчинення корупційних дій з боку зазначених осіб».

Нагадаємо, зараз Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва, якому підпорядковано ДП «Олімпійська надія – 2022», проводить закордонне роуд-шоу, в ході якого міжнародному бізнесу пропонується інвестувати в створення інфраструктури під зимову Олімпіаду-2022 в Україні.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...