Після відмови продати Росії «Нафтогаз» Азаров виступив ще й проти Митного союзу

1 вересня 2011 в 08:47
Україна не може вступити до Митного союзу, оскільки вже є членом Світової організації торгівлі (СОТ).
azarov_111_DSC9950_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це заявив прем'єр-міністр Україна Микола Азаров під час лекції для студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

М.Азаров відзначив, що, не дивлячись на те, що для України є вигідною інтеграція з економікою Російської Федерації, і він завжди був прихильником цього, проте вступ у 2008 році України до СОТ накладає необхідність у разі приєднання України до Митного союзу перегляду угод з усіма країнами-членами СОТ.

«Як ви знаєте, я був одним з ініціаторів і переконаних прихильників економічної інтеграції наших країн, і я брав участь в переговорах, і саме я говорив і в парламенті про ідею створення Єдиного економічного простору», - сказав М.Азаров.

У той же час він пояснив, що в 2003-2004 роках Україна вела переговори про інтеграцію з Російською Федерацією і в той же час проводила переговори про вступ до СОТ. При цьому М.Азаров підкреслив, що для України залишається важливим співробітництво з Російською Федерацією та Митним союзом, і Україна вважає для себе вигідним укладати окремі угоди з країнами Митного союзу, залишаючись при цьому в СОТ.

Раніше Президент України Віктор Янукович висловився за підписання рамкової угоди щодо співпраці України з Митним союзом Білорусі, Казахстану і РФ у форматі «3+1».

24 серпня Президент РФ Дмитро Медвєдєв заявив, що Росія не готова запропонувати Україні особливих умов членства у Митному союзі - або нехай вступає на загальних підставах, або до неї може бути застосовано інший режим.

Сьогодні Микола Азаров зробив кілька гучних заяв щодо майбутньої приватизації «Нафтогазу України» не на користь Росії.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...