Топ Новини

Пинзеник: МВФ грошей Україні не дасть

30 травня 2012 в 19:46
Про поновлення фінансування України з боку МВФ наразі не йдеться. Благодійних акцій, як це було під час кризи в 2009 році, не буде, впевнений Пинзеник.

На даний час Україна не може розраховувати на відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом за кредитом stand-by. Таку думку озвучив екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник в ефірі телеканалу ТВі, коментуючи приїзд у країну місії МВФ.

Експерт зазначив, що це був плановий візит представників МВФ в Україну, і «це свідчення того, що про відновлення програми ніхто не веде мову».

"Для цього поки що немає підстав. На мій погляд, програма вже не може бути відновлена, бо вона вже дуже сильно відхилилась від того, що відбувалось. Бо, практично, ніякого поступу вперед немає", - уточнив він.

"Відновлення програми можливо тільки після певних дій. Валютний фонд дав чітко зрозуміти: якщо ви не будете ратуватись самі, то виділення грошей не буде", - зазначив Пинзеник.

"Сподіватись на те, що благодійні функції будуть повторені, ті функції, які МВФ вложив 2009 року, враховуючи особливості ситуації, яка складалась в світі, дуже не вірно. Цього не буде", - підсумував він

МВФ у 2010 році схвалив програму stand-by, у рамках якої обіцяв до кінця 2012 року надати Україні кредит на загальну суму 15,5 млрд дол.

Фонд виділив перші два транші на суму 3,4 млрд дол, але в 2011 році припинив фінансування через те, що Україна відмовилася збільшити тарифи для населення на погоджені з кредитором 30% і для комунального сектора майже на 60%.

Нагадаємо, що 21-28 травня в Україні перебувала місія МВФ.

Читайте також:

МВФ рекомендує Україні збільшити податки для багатих


В Україну прибула чергова місія МВФ

Глава МВФ Лагард не платить податки

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...