Топ Новини

Онищенко виявив в українському сирі надлишки пальмової олії

12 січня 2012 в 06:41
Російська санітарна служба виявила перевищення вмісту пальмової олії у сирі, який постачається до РФ низкою українських виробників.
onishenko.jpg
lastphotos.ru

Глава Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко заявив "Інтерфаксу" в четвер, що його відомство, проаналізувавши ситуацію на споживчому ринку в сегменті молочної продукції, прийшло до висновку про те, що "за четвертий квартал 2011 року відбулося помітне погіршення споживчих властивостей сирів , що постачаються з України".

"Це помітний сегмент російського ринку. Тільки за останні десять місяців орієнтовний обсяг постачань склав 55,5 тис. тонн", - сказав Г.Онищенко.

"Основною проблемою є те, що при виробництві даного виду продукції у країні-імпортері безконтрольно використовуються рослинні компоненти, зокрема, пальмова олія", - повідомив Г.Онищенко.

Він заявив, що за російськими нормативами, зокрема, техрегламентом на молоко і молочну продукцію, така продукція, що містить велику кількість пальмової олії, повинна називатися не "сир", а "сирний продукт".

"Вміст пальмової олії там набагато більший, ніж має бути за технічним регламентом", - підкреслив Г.Онищенко.

"Федеральна служба (Росспоживнагляд) ініціювала процедуру запобігання порушенням технічного регламенту на молоко і молочну продукцію. У рамках цієї процедури ми передбачаємо, у тому числі, і проведення експертиз за участю заводів-виробників", - сказав Г.Онищенко.

Як відомо, Г.Онищенко раніше заявив, що російська санітарна служба, можливо, буде змушена піти на обмеження ввезення з України аграрної продукції.

Після чого Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив, що санлікар Росії Г.Онищенко повинен вибачитися перед Україною.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...