Топ Новини

Охоронець Раїси Горбачової став головним фінансистом Бахчисарайського заповідника

7 червня 2011 в 14:48
Кримський Кабмін "посилив" структури Алупкінського і Бахчисарайського заповідників заступниками директорів з фінансової частини.

Про це повідомив директор Бахчисарайського заповідника Євген Петров.

«Перший заступник міністра Олена Плакида поставила нас перед фактом неминучості включення до структури Алупкінського і Бахчисарайського заповідників заступників із фінансової частини. Нам відразу відрекомендували кандидатів на цю посаду, причому без будь-яких перспектив і можливості оскаржити цей вибір або змінити», - розповів Є.Петров.

У Бахчисарайський історико-культурний заповідник призначено Анатолія Рудковського з Донецька. Він буде заступником директора з фінансових та економічних питань.

Як повідомив Є.Петров, у А.Рудковського «є економічна освіта, він проходив спеціальні курси. За освітою він може підходити на цю посаду, якщо не враховувати той момент, що він у гуманітарній сфері ніколи не працював».

«По суті, у нас була посада головного бухгалтера, що включає й інші функції. Нас це цілком задовольняло. Але уряд вважає, що адміністрування заповідників - Алупкінського і Бахчисарайського - треба посилити саме такими кадрами», - зазначив Є.Петров.

Як повідомляє «Центр журналістських розслідувань» з посиланням на інформоване джерело, Анатолій Рудковський у Радянському союзі охороняв вищих посадових осіб (зокрема, Раїсу Горбачову). Окрім того, він займався організацією охорони декількох фірм у Донецьку. Має свій власний бізнес.

У лютому нинішнього року заступник голови Ради міністрів Криму Катерина Юрченко відрекомендувала колективу Кримської Республіканської установи «Лівадійський палац-музей» нового директора - Світлану Москаленко, яка до того працювала у Державній податковій адміністрації України (ДПАУ).

Брат голови Республіканського комітету з охорони культурної спадщини Сергія Тура - Денис Тур призначений в.о. директора Національного заповідника «Херсонес Таврійський». Його затвердження на посаді відбудеться орієнтовно 20 червня.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...