Топ Новини

Обама звинуватив Європу у неефективній боротьбі з кризою

27 вересня 2011 в 07:58
Президент США Барак Обама звинуватив голів держав і урядів країн зони євро в тому, що вони недостатньо ефективно борються з фінансовою кризою.

Виступаючи з промовою на одному із заходів у місті Маунтен В'ю у Каліфорнії в понеділок, 26 вересня, Б.Обама зазначив, що кроки, необхідні для подолання боргової кризи в Європі, здійснюються не так швидко, як належало б.

В результаті боргова криза в Європи нині «лякає весь світ» і створює загрозу і для американської економіки, констатував президент США. Б.Обама висловив думку, що європейські країни так повністю і не оговталися від наслідків світової фінансової кризи, що почалася в 2007 році.

Одночасно Б.Обама виступив на захист свого рішення підвищити податки для багатих. Він підкреслив, що аж ніяк не прагне викачувати гроші у процвітаючих американців, а бажає повернутися до тієї ситуації у податковій сфері, яка існувала в 90-ті роки минулого століття. «Тоді багаті ставали багатшими, середній клас розростався, люди вибиралися з бідності», - пояснив президент США.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...