Топ Новини

Обама і конгрес знову не домовилися - до «фіскального обриву» залишилася доба

31 грудня 2012 в 09:00
Збільшення податків у Сполучених Штатах з 1 січня загрожує світу новою кризою. Якщо США не вдасться запобігти «фіскальному обриву», то американська економіка може знову увійти в рецесію, що, у свою чергу, негативно позначиться на економіці інших країн.
dollar.jpg
razveli.ru

Переговори між республіканцями і демократами щодо запобігання «фіскальному обриву» в неділю знову не привели до успіху, але сенат США знову збереться 31 грудня і за кілька годин до настання Нового року спробує знайти компроміс, щоб уникнути одночасного секвестру бюджету і збільшення податків з 1 січня, що може загрожувати світовій економіці рецесією.

«Все ще є час, щоб домовитися, і ми маємо намір продовжити (у понеділок)», - цитує главу демократів у сенаті Гаррі Ріда телекомпанія CNN.

Секвестр американського бюджету був законодавчо «запрограмований», коли Білому дому і республіканцям не вдалося минулого разу досягти домовленості про врегулювання бюджетної кризи.

Збільшення податків також має статися автоматично, тому що з настанням нового року закінчиться дія податкових пільг, введених ще за президентства Джорджа Буша-молодшого. Барак Обама виступає за їхнє продовження для середнього класу. Опозиція у конгресі, у свою чергу, стверджує, що при повільному темпі зростання економіки податкові пільги повинні діяти і для багатих, які, наполягають республіканці, отримають таким чином можливість створювати більше робочих місць, що допоможе вирішити проблему безробіття.

Вважається, що якщо США не вдасться запобігти «фіскальному обриву», то американська економіка може знову увійти в рецесію, що, у свою чергу, негативно позначиться на економіці інших країн. При цьому фондові індекси можуть різко впасти, а міжнародні агентства можуть знизити кредитний рейтинг США.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...