Топ Новини

НБУ електронізує імпортерів

10 вересня 2012 в 07:26
Митниця сподівається, що зуміє до кінця року вийти на раніше запланований показник оформлення 50% декларацій в електронному вигляді. Разом з тим, представники бізнесу бідкаються, що електронний документообіг поки що не працює на повну силу – подекуди все одно доводиться «носити папірці».
dokumenti_nalog_ruki_08.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Національний банк України (НБУ) пішов назустріч підприємцям, надавши їм змогу використовувати електронні митні декларації для купівлі валюти для виконання зовнішньоекономічних контрактів.

Про це розповів директор департаменту митного контролю та оформлення Держмитслужби Сергій Семка.

«Вже прийнята відповідна постанова НБУ, вона опублікована і набула чинності», - розповів представник митниці на круглому столі «Держбюджет і новий Митний кодекс: як збільшити надходження до казни й не допустити зростання цін на імпортні товари?», організованому за інформаційної підтримки «Дзеркала тижня. Україна».

За словами Семки, сьогодні 11% експортних закордонних декларацій оформлюється в електронному вигляді. «Ми зламали стереотип, що тільки паперовий примірник є підставою для відшкодування ПДВ при реальному експорті товарів», - зауважив директор департаменту митного контролю та оформлення Держмитслужби.

Семка також висловив упевненість в тому, що митниця зуміє до кінця року вийти на раніше запланований показник оформлення 50% декларацій  в електронному вигляді.

У свою чергу співголова комітету з питань митної політики Американської торгової палати Ігор Даньков повідомив, що, на жаль, поки що електронний документообіг не працює на повну силу – і подекуди все одно доводиться в банки «носити папірці».

Читайте також:

Митниця буде публічно викривати компанії, які не платять податки

Іноземний бізнес проти подальших змін у Митному кодексі

Росіянам стало легше возити свої товари в Україну

Новий Митний кодекс уже обійшовся бюджету в 2 млрд грн

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...