Топ Новини

"Нафтогаз" спрогнозував зниження ціни на російський газ у IV кварталі

6 липня 2012 в 06:20
Навіть відносно невелике зниження ціни на російський газ дозволить компанії заощадити додаткові кошти, оскільки в цей час обсяги закупівель газу будуть значними у зв'язку із зростанням споживання в зимовий період.
gazprom_schetchik.jpg
gazprom.ru

Згідно з оцінками фахівців Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України", у IV кварталі 2012 року ціна на імпортований за контрактами з Російською Федерацією газ знизиться до 7 за 1000 кубічних метрів. Таке зниження обумовлене падінням цін на нафту на світових ринках, повідомило управління зі зв'язків із громадськістю НАК.

"Навіть відносно невелике зниження ціни на російський газ дозволить компанії заощадити додаткові кошти, оскільки в цей час обсяги закупівель газу будуть значними у зв'язку із зростанням споживання у зимовий період", - відзначили у "Нафтогазі".

Нагадаємо, що раніше НАК прогнозував, що середньорічна ціна на російський газ для України в 2012 році складе 0 за тисячу кубометрів, замість закладених у держбюджеті 6.

Відзначимо також, що згідно з підписаною з «Газпромом» угодою, Україна повинна щорічно купувати не менше 41 млрд куб. м газу. Однак, виходячи із затвердженого Кабміном газового балансу на 2012 рік, «Нафтогаз» цього року планує закупити лише 27 млрд куб. м.

Читайте також:

„Нафтогаз“ очікує середньорічну ціну на російський газ на рівні 0/тис. куб. м

«Газпром» знизить ціни на газ для Європи

«Газпром» подасть до суду? Чекаємо!


Україна має намір закупити в Росії в 2013 році менше газу, ніж передбачено контрактом

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...