Топ Новини

"Нафтогаз" заплатить Ernst&Young 10 млн грн за програму реформування НАК

21 січня 2013 в 11:20

Міжнародні аудитори повинні розробити оптимальні варіанти реструктуризації "Нафтогазу" за основними напрямками діяльності - видобутку, транспортування і реалізації газу і нафти.

naftogaz_stend.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Розробляти програму реформування НАК "Нафтогаз України" буде міжнародна аудиторська компанія Ernst&Young. Розробка програми обійдеться НАКу в 9,995 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні "Нафтогазу України" на веб-порталі "Державні закупівлі".

Згідно з повідомленням, дану програму Ernst&Young повинен розробити протягом 2013 року.

Дата акцепту - 18 січня 2013 року. Кінцевий термін укладення договору - 17 лютого 2013 року.

Як повідомлялося, наприкінці листопада 2012 року компанія "Нафтогаз України" оголосила тендер на розробку плану реформування компанії.

- Єдиний спосіб швидко змінити ситуацію у газовій сфері - реформування "Нафтогазу"

Метою і завданнями роботи є надання пропозицій щодо найбільш оптимальних варіантів реструктуризації НАК "Нафтогаз України" з основними напрямками діяльності компанії і її дочірніх підприємств (видобуток, транспортування і реалізація газу та нафти) у рамках виконання програми реформування газового сектору, а також розробка проектів правових актів, необхідних для правового врегулювання вимог Директиви 2003/55/ЄС за кожним з напрямків.

12 травня 2012 року набув чинності закон "Про внесення змін у Закон України "Про трубопровідний транспорт" щодо реформування нафтогазового комплексу.

НАК "Нафтогаз України" - найбільша державна вертикально-інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають понад 97% газу і нафти у країні.

НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їхнім транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

Компанія "Ернст енд Янг" (Ernst & Young) є однією з чотирьох провідних міжнародних компаній, що надає послуги в області аудиту, оподаткування, консультаційного супроводу транзакцій та інших питань ведення бізнесу. В Україні компанія Ernst & Young веде діяльність з 1991 року.

Читайте також:

Без реформування "Нафтогазу" ЄБРР дасть Україні грошей на модернізацію ГТС

Кабмін хоче знайти "непрофільні" активи "Нафтогазу"

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...