"Нафтогаз" оголосив тендер для оцінки доцільності продажу активів у Єгипті

7 квітня в 16:16

У НАК очікують рекомендації щодо продажу активів та переліку потенційних інвесторів.

нафтогаз1
"Нафтогаз" готується до продажу активів у Єгипті
DT.UA
НАК "Нафтогаз України" оголосив тендер на надання інвестиційно-банківських послуг з оцінки доцільності продажу своїх активів в Єгипті та пошуку потенційних покупців.

Згідно з оголошенням НАК в системі закупівель ProZorro, радник повинен проаналізувати та надати рекомендації про потенційні підстави продажу/передачі прав і зобов'язань за концесійними угодами, визначити оптимальний час для укладання угоди, запропонувати заходи для максимізації інвестиційної вартості активів, скласти перелік потенційних інвесторів.

Очікувана вартість закупівлі становить 39 млн 324,964 тис грн (з ПДВ) або $ 1,45 млн.

Тендерні пропозиції приймаються до 3 травня 2017 року. Оцінка повинна бути здійснена до 31 грудня 2018 року.

НАК буде визначати переможця тендеру не тільки на основі вигідності цінової пропозиції, але і за критерієм кількості завершених угод M&A в нафтогазовому секторі країн Європи, Близького Сходу/Північної Африки в 2012-2016 рр.

Нагадаємо, що в кінці 2016 року голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв повідомив, що держхолдинг розглядає можливість продажу своїх активів в Єгипті, оскільки цей бізнес не приносить особливого прибутку у зв'язку з падінням цін на нафту.

Головний комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко в лютому 2017 року повідомив про плани залучити інвестиційно-банківського радника, який оцінить, скільки можна виручити при продажу активів у Єгипті. За його словами, якщо оцінка перевищить очікування компанії, НАК буде ставити питання про продаж єгипетських активів перед спостережною радою та урядом.

"Нафтогаз" через свою дочірню компанію "Закордоннафтогаз" здійснює розвідку і експлуатацію двох нафтогазоносних блоків у східній пустелі Єгипту – South Wadi El Mahareeth та Wadi El Mahareeth. Роботи на цих блоках, прогнозний ресурс яких становить понад 360 млн тонн нафти, ведуться на основі концесійних угод, підписаних 7 лютого 2012 року між "Закордоннафтогаз" за дорученням "Нафтогазу", з одного боку, і урядом Арабської Республіки Єгипет та Державною нафтовою компанією GANOPE (Ganoub El – Wadi Holding Petroleum Company), з іншого.

Термін дії концесійних угод становить 28 років.

Читайте також: "Нафтогаз" допускає банкрутство в разі програшу "Газпрому" у Стокгольмському арбітражі

"Нафтогаз України" в 2015 році збільшив видобуток нафти з конденсатом в Єгипті на 20,7% порівняно з 2014 роком – до 318 тис. тонн (2,33 млн барелів). Виробництво комерційного газу склало 192 млн куб. м, що в 4,8 рази більше, ніж у 2014 році. У 2015 році від єгипетського проекту планувалося отримати млн і здійснити інвестиції на суму млн.

Раніше повідомлялося, що іноземці Підлогу Уорвік, Маркус Річардс, Чарльз Проктор, а також Юлія Ковалів у своєму зверненні висунули умови першому віце-прем'єру Володимиру Кистиону, при яких готові продовжити роботу в наглядовій раді НАК "Нафтогаз України".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...