Над пенсійною реформою депутати будуть працювати всю ніч

7 липня 2011 в 09:58
Парламент буде працювати і вночі над законопроектом «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Про це заявив Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За словами О.Єфремова, до законопроекту на сьогодні більше тисячі поправок, які потрібно буде розглянути у сесійній залі. «Я не виключаю варіант, що ми будемо працювати у четвер допізна і вночі для того, щоб якщо не повністю, то по максимуму розглянути всі зауваження, які подано до цього законопроекту», - підкреслив Єфремов.

При цьому він додав, що «якщо знадобиться продовжити роботу у п'ятницю, то ми це теж будемо робити, якщо знадобиться працювати в суботу, значить, теж в суботу будемо працювати».

У свою чергу міністр праці і соціальної політики в опозиційному уряді Андрій Павловський заявив, що «завтра вранці ви прокинетеся, і у вас буде пенсійний вік підвищено на п'ять років, і ви будете працювати на десять років більше, щоб отримати право на свою маленьку пенсію».

Депутат додав, що, незважаючи на систему недержавного пенсійного забезпечення, пенсії не буде збільшено, оскільки пенсійні фонди, за його словами, будуть утримувати олігархи, які зароблять на них додаткові мільярди, «а коли громадяни прийдуть до них за своїми пенсіями, виявиться, що приватні пенсійні фонди були черговим трастом, і їхні кошти розкрадено».

При цьому А.Павловський зазначив, що недержавні пенсійні фонди будуть збирати мільйони і мільярди на пенсії, а гарантувати їх будуть приватними статутними фондами у 10-15 тис.грн.

Як відомо, проект пенсійної реформи депутати планують почати розглядати у другому читанні о 16:00 четверга.

За матеріалами: УНІАН , ЛІГАБізнесінформ ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...