Набуття чинності нових правил оцінки майна вирішили відкласти на три місяці

1 серпня 2013 в 14:01

Уряд ухвалив рішення про відтермінування набуття чинності нових правил оцінки майна на три місяці і дозволив тим громадянам, які вже провели оцінку і у яких вже є відповідні звіти, використовувати їх протягом того терміну, на який вони робилися.

zhil
Набуття чинності нових правил оцінки майна вирішили відкласти
tovstyzhenko.com

Кабінет міністрів України на засіданні у четвер, 1 серпня прийняв рішення про відтермінування на три місяці набрання чинності нових правил оцінки майна заявила міністр юстиції Олена Лукаш.

"Уряд прийняв рішення про відтермінування набуття чинності нових правил оцінки майна на три місяці. Крім того, уряд дозволив тим громадянам, які вже провели оцінку і у яких вже є відповідні звіти, використовувати їх протягом того терміну, на який вони робилися", - сказала Лукаш після засідання уряду.

"Таким чином, ми будемо сподіватися, що прем'єр-міністром буде невідкладно підписано відповідну постанову і вже в найближчі години і громадяни України, і нотаріуси, оцінювачі зможуть повною мірою реалізовувати свої конституційні права на розпорядження власністю", - додала міністр.

Лукаш також повідомила, що уряд врахував пояснення Фонду держмайна, що за три місяці відтермінування кількість і рівень оцінювачів в Україні значно збільшаться.

Як повідомлялося, з 1 серпня повинен мав набути чинності новий порядок проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, затверджений постановою Кабінету міністрів України № 231.

Цією постановою встановлювалася нова модель оцінки нерухомості. Згідно з постановою, оцінювати вартість нерухомості зможуть лише фахівці зі спеціальним свідоцтвом.

Читайте також:

Послуги з оцінки майна знову можуть подорожчати в 10 разів

НБУ посилить контроль за банками з часткою нерухомості в капіталі більше 25%

З 1 серпня нерухомість будуть оцінювати по-новому

Введення обов'язкової оцінки при продажу нерухомості можуть відкласти

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...