Топ Новини

На заправках подешевшає бензин

14 травня 2012 в 09:02
За тиждень найпопулярніший бензин А-95 подешевшає на 10 копійок. Раніше учасники ринку знизили ціну на дизпаливо.
Benzin.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На українських автозаправних станціях ціни на бензин з 15 травня знизяться на 10 копійок. Таке рішення ухвалила експертно-аналітична група Мінпаливенерго з розробки питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості.

У повідомленні прес-служби ЕАГ йдеться про рішення поетапно знизити ціни на всі бензини на 5 коп. за літр з 12 травня і ще на 5 коп. за літр з 15 травня.

«На засіданні Експертно-аналітичної групи 11 травня 2012 року було прийнято рішення про поетапне зниження ціни на всі бензини на 5 коп. за літр з 12 травня і ще на 5 коп. за літр з 15 травня 2012 року», - наголошується у повідомленні.

Учасники засідання констатували зниження цін на нафту на світових ринках, а також наявність достатніх запасів нафтопродуктів для забезпечення стабільності на внутрішньому ринку.

Було також відзначено, що в рамках попередніх рекомендацій Експертно-аналітичної групи учасники ринку знизили ціну на дизпаливо на 10 копійок.

Згідно з даними Мінекономрозвитку, на 8 травня середня ціна бензину А-95 в Україні становила 11,4 грн/л, а дизельного палива - 10,32 грн/л. За тиждень ціна літра бензину не змінилася, а дизпалива знизилася на копійку, тоді як з кінця березня бензин подорожчав на 40 коп., а дизпаливо - на 17 коп. В цілому ж з початку цього року ціна літра бензину зросла на 1,05 грн, а дизпалива - на 0,62 грн.

Читайте також:

Фірташ має намір придбати НПЗ і мережу автозаправок

В Україні будуть додавати в бензин біоетанол

Біодизель в Україні чи з України?

Частина АЗС «не помітила» подорожчання бензину

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...