Топ Новини

На акції виставлених на продаж облгазів претендують Фірташ і колишній депутат-регіонал

11 серпня 2012 в 13:17
Пакети акцій п'яти міськ-і облгазів Фонд держмайна оцінює недорого - 67 млн грн і на 10,1 млн грн інвестиційних зобов'язань. Основні претенденти на покупку вже відомі.
gaz_2.jpg
gazprom.ru

 Визначилися ключові претенденти на пакети акцій п'яти міськ-і облгазів, які Фонд держмайна (ФДМ) виставить на продаж в кінці серпня - початку вересня. Про це у своїй статті для ZN.UA пише оглядач з питань енергетики Ігор Маскалевич.

Як відомо, Фонд держмайна продасть блокуючі пакети трьох облгазів - «Полтавагазу», «Івано-Франківськгазу» і «Херсонгазу». А на початку вересня - «Гадячгаз» (свого часу був виділений з «Тернопільоблгазу» як самостійне підприємство) і «Севастопольгаз». Все це державне майно ФДМ оцінює недорого - 67 млн ​​грн і на 10,1 млн грн інвестиційних зобов'язань (див. таблицю).

 Ключових претендентів три. «Івано-Франківськгаз» уже зараз перебуває під оперативним контролем Дмитра Фірташа. Фірташ цікавиться і севастопольської компанією. ZN.UA також відомо, що йшли переговори про докупкі контрольного пакета «Севастопольгазу» у дрібних власників акцій.

- «Газпром» відхрещується від інтересу до приватизації українських облгазів


Ключовим претендентом на «Полтавагаз» є колишній нардеп-регіонал і нинішній глава Держрезерву України Олексій Лелюк, який скупив його акції ще на початку 2000-х років  (колись він сам керував «Полтавагаз»).

Також контрольний пакет «Херсонгаз» вже сконцентрований у ЗАТ «Багатогалузевий концерн «Співдружність». Воно ж контролює і «Гадячгаз».

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Ігоря Маскалевича «П'ять облгазів на трьох».

Читайте також:

Антимонопольний комітет дозволив Vijaya Universal отримати контроль над п'ятьма обл-і міськгазами

Облгази: Закріплювальний переділ


Фонд держмайна виставив на продаж акції п'яти обл-і міськгазів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...