Топ Новини

МВС розслідує фінансові махінації при будівництві «Олімпійського» на 120 млн грн

4 листопада 2011 в 07:44
Головне слідче управління МВС розслідує кримінальну справу про фінансові махінації під час реконструкції НСК «Олімпійський».
olympisky_otkriytie.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Компанія АК «Інжиніринг», яка здобула тендер на проведення робіт в якості генерального підрядника, провела конкурс на закупівлю сантехніки за державні кошти на суму близько 120 млн грн. У результаті проведення цих грошей на рахунках двох підприємств вартість устаткування виявилася завищеною, пише Коммерсант-Украина.

Кримінальну справу було порушено у вересні за ст. 358 Кримінального кодексу («підробка документів, печаток, штампів») за фактом фальсифікації не встановленими слідством особами підписів С.Бортникова і К.Листопада. Згідно з документами, підписи цих громадян були підроблені на митних деклараціях сантехнічного обладнання для реконструкції НСК «Олімпійський».

В якості генерального підрядника АК «Інжиніринг» організувала тендер на закупівлю сантехнічного устаткування, який здобула фірма ТОВ «Южсантехмонтаж», яка повинна була здійснити постачання вакуумної системи каналізації Roediger Vacuum виробництва Німеччини на суму 119,8 млн грн., проте у переможця конкурсу цього обладнання не виявилося.

Для закупівлі необхідної системи «Южсантехмонтаж» за договором купівлі-продажу устаткування перерахував державні кошти компанії ТОВ «Діола». Ця фірма перерахувала гроші на рахунки ТОВ «Донзапчастьпродукт», частину з яких було витрачено на закупівлю вакуумної каналізації на імена фізичних осіб Бортникова С.Ю. і Листопада К.А., а іншу частину переведено в готівку. Розмір обготівкованих коштів невідомий.

У даний час міліція перевіряє факти «розтрати бюджетних коштів ДП ​​НСК "Олімпійський" шляхом завищення вартості зазначеного сантехнічного устаткування». Для розслідування цієї сутички 26 жовтня Печерський районний суд дозволив розкрити банківську таємницю та провести вилучення у фінансовій установі, де АК «Інжиніринг» відкрила рахунок, на який перераховувалися державні кошти для закупівлі продукції.

Нагадаємо, що витрати на об'єкти до Євро-2012 різко зросли у 2010 році після приходу до влади команди Януковича. Так, тільки вартість будівництва НСК «Олімпійський» зросла більш ніж у два рази.

8 жовтня відбулася урочиста церемонія відкриття Національного спортивного комплексу «Олімпійський».

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...