Топ Новини

МВФ відзначає зниження загрози кризи

1 березня 2012 в 20:31
Заходи, які вживає єврозона для виходу з боргової кризи, дають результати - загроза глобального спаду помітно послабла.
14-imf.jpg
abc.net.au

Загроза різкого уповільнення темпів світової економіки послабла, говориться в звіті, який опублікував Міжнародний валютний фонд за підсумками засідання міністрів фінансів країн "Великої двадцятки"(G20).

Причину для такого вирішення регулятор бачить у заходах, які приймає єврозона для виходу з боргової кризи, але при цьому в організації попереджають, що зростання світової економіки рухається "по низхідній".

"Залишається ризик того, що країнам єврозони, при русі вперед, не вдасться зберегти баланс і подолати проблеми в реальному, бюджетному і фінансовому секторах економіки", - говориться в заяві, де також керівництво МВФ закликає країни єврозони збільшити розмір резервного фонду на 500 млрд дол.

У МВФ підкреслили, що їх колегам з Європейського центрального банку необхідно зосередитися на насиченні банківської системи ліквідністю, оскільки це гарантує їй стабільність уцілому, при цьому необхідно враховувати чинник цінової стабільності.

Нагадаємо, зустріч глав фінансових відомств країн "Великої двадцятки" відбулася в Мехіко. Головним питанням порядку денного було обговорення подальших заходів з виведеня світової економіки з кризи.

Читайте також

МВФ не вистачає 0 млрд для повної "боєготовності" рятувати світ від європейської кризи

Янукович: Україні дуже потрібні кредити МВФ

МВФ може припинити кредитування України, - СБ

МВФ загнав владу в глухий кут, зажадавши в рік виборів підвищити ціни на газ

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...