Топ Новини

Moody's знизило рейтинг Бельгії одразу на два пункти

17 грудня 2011 в 09:20
Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило довгостроковий суверенний кредитний рейтинг Бельгії в місцевій та іноземній валюті на два щаблі з Аа1 до Аа3. Короткостроковий рейтинг підтверджений на рівні Prime-1. Прогноз по всіх рейтингах - "негативний". Про це говориться в повідомленні агентства.

Дії агентства проходять в рамках оголошеного 7 жовтня 2011 р. перегляду рейтингу країни з можливим зниженням. Основними чинниками, що вплинули на оцінку називаються: посилення ризиків, пов'язаних з істотним погіршенням фінансових умов як на національному рівні, так і всієї єврозони в цілому.

Подібні ризики можуть порушити роботу уряду по консолідації бюджетних показників і негативно позначитися на зусиллях щодо скорочення державного боргу. Крім того, за необхідності залучення позикових коштів в умовах скорочення довіри між фінансовими організаціями, Бельгія, економіка якої є занадто відкритою, може зіштовхнутися зі зниженням зростання в середньостроковій перспективі. Додаткове навантаження на державний бюджет надає необхідність виділення коштів на стабілізацію банківського сектора, зокрема для банку Dexia Credit Local.

Сукупність ризику та невизначеності, пов'язаної з пошуком шляхів виходу з боргової кризи, визначає негативний прогноз щодо розвитку ситуації.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...