ММСІС на фондовому ринку: Тепер 100% річних - це реально!

8 жовтня 2012 в 07:51
Відома брокерська компанія оголосила про початок своєї масштабної діяльності на українському фондовому ринку. Детальніше про те, що це дасть звичайним українцям, розповідає керуючий трейдер компанії «ММСІС Інвестментс» Костянтин Кондаков.

Вихід на фондовий ринок - велика подія, тому від імені компанії «ММСІС Інвестментс» я вітаю з цим всіх - і наших клієнтів, і тих, хто тільки збирається ними стати, і тих, хто просто так вирішив прочитати цю статтю! Ви, до речі, теж знайдете в ній багато цікавого, адже ця стаття торкається глобальних економічних питань, від яких залежить добробут кожного з нас!

Скажіть, правда ж, Ви б хотіли, аби Ваші гроші примножувалися, а Ви при цьому нічого б не робили?

100% хотіли б! Цього хочуть всі!

Причому бажано, щоб гроші не просто множились, але й були б захищені!

І прибутковість нам всім потрібна вища, ніж у банках!

Так от, щоб наші бажання здійснилися, компанія ММСІС і почала працювати на фондовому ринку.

Тепер кожен українець може інвестувати так, як це вже давно роблять жителі США і Європи. Тепер і у нас є можливість примножувати свої гроші, нічого при цьому не роблячи!

При інвестуванні на фондовому ринку Ваш внесок буде оформлений так само, як банківський депозит, а право власності на цінні папери буде відзначатися в спеціальному держреєстрі, як і при купівлі нерухомості або автомобіля.

За кожною операцією з Вашими грошима буде стежити НКЦБФР - Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, яка створена для комплексного правового регулювання відносин на ринку цінних паперів України та забезпечення захисту прав громадян.

«Компанія «ММСІС Інвестментс» пройшла ліцензування НКЦБФР і отримала ліцензії на брокерську, дилерську, депозитарну діяльність зберігача цінних паперів, а також ліцензію на управління цінними паперами».

Тепер Ви можете спокійно інвестувати і відпочивати, у той час як Ваші гроші працюватимуть! А я зроблю все, щоб Ви отримали максимально можливий прибуток!

Уявіть: інвестувавши в «ММСІС Інвестментс» 100 000 гривень на початку року, Ви вже сьогодні отримали б 200 000, а це 150% річних, бо пройшло всього 8 місяців!

Непогано, чи не так? І я впевнений, що результати роботи компанії в майбутньому будуть тільки рости!

Що стосується процедури інвестування, то вона не складніша, ніж відкрити депозит у банку, - співробітники компанії все зроблять за лічені хвилини, а Вам доведеться лише поставити кілька підписів! Так само просто і отримати свої кошти!

Окремо хочу виділити ось що: інвестуючи у фондовий ринок, ми всі разом розвиваємо економіку України. Наші гроші вкладаються в конкретні заводи, які розширюють свої потужності, створюють нові робочі місця і нарощують прибутки за рахунок залучення інвестицій!

А для тих, хто раніше пов'язував бренд ММСІС з Форексом і чимось незрозумілим, я повторю, що «ММСІС Інвестментс» - це вже не інтернет і не компанія в іншій державі! Це - українська фінансова установа, з офісами, в які можна прийти і отримати консультації. Це компанія, в яку можуть інвестувати юридичні особи, це реальні інвестиції в акції, які котируються на біржі, це реальний державний захист кожної угоди, це прибутковість більше 100% річних*.

Ми чекаємо на Вас в консультаційному центрі компанії за адресою: Київ, вул. Мечникова, 2а, пов. 20, БЦ «Парус».

Дізнатися детально про те, як все працює, можна за тел. (044) 361-68-00 або в службі підтримки сайту mmcis.ua.

Окрім того, багато цікавої і докладної інформації є і на моєму сайті kondakov.org.

*Згідно з даними за період з 01.02.2012 по 01.09.2012 з урахуванням складного відсотка за весь період.

ООО «ММСІС ІНВЕСТМЕНТС» ЛІЦ. НКЦПФР СЕРІЯ АГ № 580220-22, термін дії 03.10.2011.-03.10.2016 г., 37717929.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...