Топ Новини

Митний союз дав добро на безмитне ввезення труб Пінчука

26 вересня 2011 в 08:13
Україна уклала першу угоду з Митним союзом (МС). Минулого четверга, 22 вересня, сторони домовилися про безмитний експорт українських сталевих і нержавіючих труб до кінця року до країн МС, які є основними ринками збуту для продукції "Інтерпайпа" і Centravis.
metall_port2.jpg
mintrans.gov.ua

Зокрема Україна і Митний союз регламентували обсяг безмитного експорту сталевих і нержавіючих труб на IV квартал, розповів уповноважений Кабміну з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський, який представляв Україну на перемовинах. За його словами, у найближчі три місяці повинні бути узгоджені договори і на 2012 рік - очікується, що квота буде встановлена ​​виходячи з річних обсягів постачань у колишні роки, пише "Коммерсантъ-Украина".

Безмитно експортувати продукцію зможуть найбільші виробники сталевих ("Інтерпайп") і нержавіючих труб (холдинг Centravis). З 1 жовтня по 31 грудня квота становитиме 65 тис. т для Росії, 18 тис. т - Білорусі, 14 тис. т - Казахстану. Для інших виробників до 2015 р. діють мита у 19,4-37,8%.

Для "Інтерпайпу" і Centravis країни ТС - найбільші ринки збуту, які займають близько третини їхнього експорту. За даними "Держзовнішінформ", у I півріччі "Інтерпайп" експортував до Росії 169 тис. т труб на суму 1 млн, до Білорусі - 33 тис. т ( млн), Казахстан - 27 тис. т ( млн). Centravis здійснив постачання 2,3 тис. т ( млн) до РФ і 0,19 тис. т (2,2 млн) до Білорусі.

Згідно з міжурядовою угодою між Україною і Росією, "Інтерпайп" мав квоту на безмитні постачання продукції, для Centravis мито становило 9,9%. Однак з наступного року умови роботи обох компаній могли значно погіршитися - термін угоди для "Інтерпайпу" закінчувався в цьому році, а щодо імпорту продукції Centravis на територію МС міністерство промисловості і торгівлі РФ у вересні почало розслідування.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...