Топ Новини

Митний контроль міжнародних автоперевізників товарів спрощено

8 вересня 2011 в 12:46
Кабінет міністрів України постановою №903 від 31 серпня 2011 року спростив порядок митного контролю автотранспорту перевізників і товарів при перетині кордону.

Документ передбачає внесення змін до Порядку здійснення митного контролю автомобільних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщаються в пунктах пропуску через державний кордон.

В постанові зазначається, що скорочено перелік дозвільних документів, які подаються при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.

В даний час, згідно із Порядком, до якого внесено зміни, при здійсненні міжнародних перевезень товарів автомобільним транспортом у пунктах пропуску через державний кордон митниці має обов`язково подаватися оригінал свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення вантажів під митними печатками і пломбами.

Проте, вимога про обов’язкове надання свідоцтва має поширюватися лише на випадки перевезення товарів із застосуванням процедури Митної конвенції міжнародного дорожнього перевезення (МДП).

При цьому значна кількість перевезень здійснюється без застосування такої процедури. У цих випадках застосовуються національні правила гарантування доставки, визначені Митним кодексом України, і надання свідоцтва не потрібне.

Постанова містить норму, згідно з якою свідоцтво подається митниці не в обов’язковому порядку, а у разі потреби.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...