Топ Новини

Мiнiнфраструктури пообіцяло не допустити банкрутства "Аеросвіту"

23 січня 2013 в 12:07

Міністр інфраструктури впевнений, що ситуація з авіакомпанією буде вирішена: "Тому все буде у правовому полі".

АэроСвит
Держава не допустить банкрутства "Аеросвіту", - Мiнiнфраструктури

Держава не допустить банкрутства "АероСвіту". Про це на брифінгу в Кабміні заявив Міністр інфраструктури Володимир Козак.

"Щодо "Аеросвіту" створена комісія на чолі з віце-прем'єром (Олександром Вілкулом) ... До її складу залучені представники правоохоронних органів, ГПУ ... Вона визначає законність дій компанії, йде суд, щоб не було банкрутства компанії. Ми робимо все, щоб не допустити такого банкрутства", - заявив він.

Міністр упевнений, що ситуація з авіакомпанією буде вирішена: "Тому все буде у правовому полі".

Як повідомлялося, господарський Суд Київської області 29 грудня 2012 року почав провадження у справі про банкрутство "Аеросвіту" за ініціативою самої компанії, призначивши розгляд справи на підготовчому засіданні на 23 січня 2013 року. Суд також постановив ввести процедуру розпорядження майном авіакомпанії і призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Леоніда Талана.

У постанові суду сказано, що за станом на 27 грудня 2012 року авіаперевізник мав заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 млрд грн. Згідно з даними балансу станом на 30 вересня 2012 року, загальна балансова вартість активів "Аеросвіту" становить 1,467 млрд грн.

У першій половині січня 2013 року багато рейсів "Аеросвіту" були скасовані, а з 15 січня маршрутна мережа, що включала, окрім внутрішніх рейсів, ще близько 80 міжнародних напрямків, скоротилася до двох внутрішніх і до десятки міжнародних маршрутів.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...