Мінфін вже продав валютних облігацій на 0 млн, індексованих – на 1 млрд грн

13 квітня 2012 в 14:32
Говорячи ж про вартість запозичень для держави на зовнішньому ринку, представник Міністерства фінансів зауважила, що вона наразі зависока.
valuta_dollar_DSC6456_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

З початку року з допомогою валютних облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), номінованих у доларах і євро, уряд залучив 0 млн, з допомогою індексованих облігацій – 1 млрд грн.

Про це повідомила директор департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів Галина Пахачук під час круглого столу «Інвестиційний клімат у фінансовому секторі: що перешкоджає притоку капіталу?», який 12 квітня організувала ГО «Ліга фінансового розвитку» за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та «Дзеркала тижня. Україна».

«Індексованих облігацій терміном до 3 років ми не випускаємо. Відповідно? на них зменшився попит. Але паперів на термін до 3 років у 2012-му розміщуватись не буде», - констатувала Пахачук.

Як розповіла директор департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Мінфіну, до кінця року уряд має сплатити за зовнішнім боргом (погашення + обслуговування) ,2 млрд.

«Борги по 2012 року сьогодні абсолютно під силу держбюджету. Пікові навантаження у нас припадають на червень, жовтень і частково грудень, але найбільш піковий період – це червень. Відповідно Мінфін разом з урядом опрацюють усі питання    щодо чіткого виконання прийнятих зобов'язань, виходячи з кредитних угод наших запозичень», - зауважила Г. Пахачук.

Говорячи ж про вартість запозичень для суверена на зовнішньому ринку, представник Міністерства фінансів зауважила,  що вона наразі вона зависока.

Читайте також:

Банки-2012: «борітеся — поборете»?

Банкир: Чиновники сами провоцируют нестабильность на финансовом рынке

Правительство должно оптимизировать долговую политику, - эксперты

Наиболее реальными кредиторами для Украины в 2012 году будут российские банки

В Минфине радуются, что их валютные ОВГЗ уже пользуются спросом у населения

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...