Мінфін вловив від МВФ позитивні сигнали

6 липня 2012 в 15:22
Міністр фінансів Колобов зізнався, що місія МВФ, яка працювала в Києві у травні, була об’єктивною у своїх оцінках. Водночас, міністру хотілося б, аби звіт Фонду був «більш збалансованим» - тобто відобразив «більше позитивів, які вже вдалося досягнути українському уряду».
kolobov_4354668.jpg
kmu.gov.ua

Після вашингтонських переговорів української делегації з МВФ від Фонду почали надходити позитивні сигнали для офіційного Києва, заявив міністр фінансів Юрій Колобов.

Про це він сказав під час круглого столу «Доходи бюджету і новий Митний кодекс: основні ризики збереження стабільності», який провела «Ліга фінансового розвитку» за підтримки тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Ті відгуки, які після засідання ради директорів до нас доходять, вони, скажімо так, позитивні», - зауважив керівник Мінфіну.

МВФ чекає від уряду додаткових аргументів


Колобов зауважив, що місія МВФ, яка працювала в Києві у травні, була об’єктивною у своїх оцінках. Водночас, на думку урядовця, її звіт міг би бути більш збалансованим з тієї точки зору, що документ міг відобразити більше позитивів, які вже вдалося досягнути українському уряду.

«Зроблено дуже багато. Ми показали, що в минулому році виконали все, що запланували. Я говорив – панове, подивіться, ми півроку прожили, а дефіцит «Нафтогазу» не росте, дефіцит бюджету - не зростає. Показники виконуються. Тому я вважаю, що мені вдалося переконати (представників МВФ – ред.)», – підкреслив Колобов.

Нагадаємо, що міністр фінансів відвідав Вашингтон наприкінці червня. Колобов провів консультації не лише з МВФ, а й зустрівся з заступником міністра фінансів США Лейл Брейнард.

За підсумками цих переговорів у МВФ вкотре заявили, що грошей Україні не дадуть, а програму stand-by переглядати не збираються, поки країна не виконає свої обіцянки підвищити тарифи на газ для населення. Як відомо, раніше осінніх виборів українська влада цього робити не має наміру.

Читайте також:

 
 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...