Мінфін: Агентство з рефінансування іпотечних кредитів має працювати в т.ч. з комерційними банками

10 жовтня 2011 в 10:59
Агентство з рефінансування іпотечних кредитів, яке створюють «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк» та банк «Київ», має працювати з усіма учасниками ринку, вважає директор департаменту фінансової політики Міністерства фінансів Тетяна Сисоєва.
goss__docs_89-1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку вона висловила під час круглого столу «Відновлення житлового кредитування: чи можна зробити іпотеку доступною?», який провела Ліга фінансового розвитку за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та «Дзеркала тижня. Україна».

«На цю програму державою не передбачено виділення жодної копійки. Це ринковий механізм і Агентство повинно бути відкритим, на наш погляд, для всіх бажаючих учасників ринку», - наголосила представниця Мінфіну.

За словами ж першого заступника глави НБУ Ю.Колобова, деякі комерційні банки вже виявили бажання брати участь в роботі Агентства. Також він повідомив, що НБУ буде представлений у спостережній раді новоствореної структури.

Говорячи про можливість рефінансування банків під іпотечні портфелі, Ю. Колобов нагадав, що в світовій практиці центробанки надають ресурси учасникам ринку переважно для підтримки коротких розривів у ліквідності. «Ринок повинен сам шукати можливості і знайти ресурси», - підкреслив представник НБУ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...