Топ Новини

Міненерговугілля виступає за обов'язкове використання українського вугілля на ТЕС після їх приватизації

26 липня 2011 в 12:49
Однією з умов приватизації теплової генерації в Україні має стати зобов'язання про гарантовані обсяги закупівлі вітчизняного вугілля на ТЕС, повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

«На сьогодні вітчизняні вугледобувні підприємства повністю забезпечують потреби енергогенеруючих компаній у вугільній продукції. Тому, на нашу думку, дане рішення абсолютно правильне і необхідне», — йдеться у повідомленні.

«Сьогодні вугільна галузь є містоутворюючою для багатьох міст і селищ Східної України, і стабільний попит на вугілля буде стимулювати інвесторів вкладати кошти у розвиток українських вугледобувних підприємств, що, як наслідок, сприятиме соціальній стабільності у вугільний регіонах, збереженню робочих місць і, в цілому, гарантувати енергетичну незалежність України», — відзначають у міністерстві.

На думку фахівців Міненерговугілля, зростаючі потреби в енергетичному вугіллі будуть сприяти залученню додаткових інвестицій, як приватних, так і державних, у вугільну галузь. «Завдяки цьому, за 1 півріччя поточного року видобуток енергетичного вугілля в Україні зріс на 8,3% порівняно з відповідним періодом минулого року. А це забезпечило як збереження робочих місць у шахтарських регіонах, так і зростання заробітної плати шахтарям», — вважають у міністерстві.

Відповідно до «Енергетичної стратегії України на період до 2030 року» прогнозується стабільний ріст споживання електричної енергії: за період 2005-2030 роки — у 2,2 раза за базовим сценарієм. Як наслідок, зростатиме потреба у вугіллі як базовому енергоносії.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...