Топ Новини

Меркель сумнівається в успіху саміту з проблем зміни клімату в Дурбані

3 грудня 2011 в 15:07
Канцлер ФРН Ангела Меркель висловила сумніви в успіху саміту ООН з проблем зміни клімату, що проходить 28 листопада - 9 грудня у південноафриканському Дурбані.
ecologia_ekolog_truba_kyoto_energ_Eco004-1.JPG
Андрей Товстыженко, ZN.UA

 

 «Прогрес не очікується з дійсно важливого питання», що стосується підписання нової міжнародної угоди про захист клімату, зазначила в суботу, 3 грудня, глава уряду ФРН у щотижневому зверненні до співгромадян. Цей документ покликаний прийти на зміну Кіотського протоколу в 2012 році.
 
«Ми знаємо, що країни з перехідною економікою зараз не готові укласти зобов'язуючі міжнародні угоди про скорочення їх емісії вуглекислого газу», -  констатувала канцлер. У зв'язку з цим вона сподівається, що в Дурбані вдасться переконати «країни, які повинні більше робити для захисту клімату, розпочати швидке фінансування конкретних проектів» у цій сфері.
 
Водночас вона запевнила, що Європа виконає свої зобов'язання зі скорочення викидів парникових газів в атмосферу. «Проте європейці поодинці не зможуть вирішити проблему захисту клімату в світі», - додала вона.
 
Через небажання Китаю, Індії та Бразилії взяти участь у заходах щодо запобігання зміни клімату Європа опинилася в складній ситуації, оскільки без участі «порогових країн» з перехідною економікою проблеми захисту клімату не вирішити, вважає канцлер ФРН.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...