Топ Новини

Банкіри: магазини зможуть збільшити продажі на 30%, використовуючи безготівкові платежі

27 жовтня 2012 в 23:30
Банкіри констатують, що сьогодні торгівці подекуди самі звертаються до банків з проханням встановити платіжні термінали, оскільки покупці хочуть мати можливість здійснювати безготівкові розрахунки.

Здійснюючи безготівкові розрахунки з клієнтами, торгові підприємства можуть збільшити свої обороти, що навіть робить їм невигідною роботу в «тіні».

Таку думку висловив керівник бізнесу «Приватбанку» по обслуговуванню торгових підприємств Роман Негинський під час засідання Фінансового прес-клубу, організованого Лігою фінансового розвитку за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Ситуація змінюється: працювати чесно стає реально вигідніше. Завдяки наданню можливості клієнтові розрахуватися кредитною карткою, торговці можуть збільшити свої продажі на 20-30%», - констатував фахівець.

Водночас начальник відділу платіжних карт «Ощадбанку» Таміла Мойсєєнко зауважила, що сьогодні торгівці подекуди самі звертаються до банків з проханням встановити платіжні термінали, оскільки покупці хочуть мати можливість здійснювати безготівкові розрахунки.

«Торгівці вибирають той банк, у кого комісія буде нижче або інші умови обслуговування кращі», - уточнила при цьому фахівець.

Банки обіцяють забезпечити магазини платіжними терміналами за три місяці

Генеральний же директор Platinum Bank Грег Краснов констатував, що всупереч стереотипам, навіть в невеликих містечках та селищах міського типу люди не бояться користуватися банкоматами та розраховуватися картками за покупки.

«Ми бачимо, що дійсно є попит на безготівкові розрахунки», - запевнив банкір.

Як додала директор департаменту роздрібного бізнесу Erste Bank Тетяна Надточій, популяризації безготівкових розрахунків сприяє в т.ч. усвідомлення населенням більшої безпечності такого способу платежів у порівнянні з готівковими операціями.

Читайте також:

Розрахункова революція

Обмеження готівкових розрахунків призведе до зростання кредитування

Обмеження готівкових розрахунків вдарить по конвертаційним центрам

Банки обіцяють забезпечити магазини платіжними терміналами за три місяці


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...