Топ Новини

Лукашенко наказав не обіцяти покращення економічної ситуації

22 листопада 2011 в 09:59
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про наявність маси проблем у реальному секторі економіки країни, які не дозволяють виконати річні прогнозні показники у цьому році.

"Річний прогноз цього року не буде виконано. І щодо промисловості, і в сільському господарстві, і з будівництва житла, і з модернізації виробництва - маса проблем. Тривожніше за все - погіршення добробуту людей, по яких боляче вдарила інфляція", - заявив О.Лукашенко у вівторок, відкриваючи нараду, на якій розглядаються пропозиції уряду і Національного банку стосовно проектів соціально-економічного прогнозу, бюджету та основних напрямків грошово-кредитної політики на 2012 рік.

Окрім того, зазначив О.Лукашенко, "ситуація, що
склалася у банківській сфері, також не сприяє виконанню прогнозу на поточний рік". "Особливо це стосується вартості кредитних ресурсів", - пояснив голова держави.

О.Лукашенко заявив, що "відкинувши сформовану практику регулювання цін та інших економічних процесів, ми отримали негативні результати і серйозні проблеми, для вирішення яких тепер треба витрачати додаткові зусилля і кошти".

Президент сказав, що його "неприємно дивує та різнобіжнсть у діях (уряду) і вкидання у пресу різних страшилок, якими вони самі себе лякають". "Але було б ще півбіди, якби це негативним чином не відбивалося на стані суспільства", - зазначив О.Лукушенко.

У зв'язку з цим голова держави попередив: "Перш, ніж щось говорити, думайте. Не забувайте про політичні аспекти економічних дій і заяв".

Нагадаємо, західні банки припиняють співпрацю з режимом Лукашенка.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...