Ліси у Єжеля і Присяжнюка заберуть на користь "одного лісового господаря" вже цього року

21 червня 2011 в 07:19
Питання про передання лісів, які підпорядковано Міністерству аграрної політики і Міністерству оборони України у підпорядкування Держлісагентства буде вирішено вже в цьому році.
les.jpg
navigator-kostroma.ru

Про це заявив голова агентства Віктор Сівець, передає прес-служба відомства.

«На сьогодні є низка офіційних державних документів, а саме Указ Президента № 801/2010 Про рішення Ради національної безпеки і оборони від 05 серпня 2010 року «Про невідкладні заходи з попередження пожежної небезпеки в Україні» і протокол № 35 засідання Кабінету Міністрів від 23.05.2011, якими передбачено передання лісового фонду Мінагрополітики та Міноборони до сфери управління Держлісагентства» - зазначив В.Сівець.

"Держлісагентство України готове прийняти до сфери свого управління цілісні майнові комплекси підприємств та окремі лісові масиви, що знаходяться у сфері управління Мінагрополітики та Міноборони. Зазначені відомства вже готують необхідні документи згідно з порядком передання об'єктів права державної власності", - підкреслив він.

Згідно з повідомленням, питання про передання лісів, які підпорядковані Міністерству аграрної політики і Міністерству оборони України постало на порядку денному ще в 2009 році, "але за відсутності чіткої вертикалі влади втілити в життя ініціативу про одного лісового господаря було неможливо".

"Розрізненість серед розпорядників призводить до того, що лісові масиви взагалі перебувають без нагляду і без уваги представників влади. Як наслідок, виникають проблеми незаконного вирубування лісового фонду країни, злочинного неконтрольованого браконьєрства і головне - лісових пожеж", - переконують у лісовому відомстві.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович нещодавно заявив, що лісові масиви необхідно зняти з балансу Міноборони. На його думку, це дозволить покращити пожежну безпеку. В.Янукович також заявив, що він особисто увійде до групи з розробки схеми балансового перерозподілу угідь, «щоб по-хазяйськи вирішити це питання».

На сьогодні у підпорядкуванні Державного агентства лісових ресурсів України знаходиться лише 68% від загальної площі земель лісового фонду України, а 17% - ліси Мінагрополітики, 2% - ліси Міноборони, 13% - ліси інших відомств, а саме Мінінфраструктури, Мінекоресурсів, МНС, землі запасу, комунальні ліси тощо.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...