Топ Новини

Кримська влада хоче приватизувати державні санаторії

1 серпня 2012 в 12:21
Державні санаторії приймають тисячі відпочиваючих, які повертаються додому з негативними враженнями від відпочинку. Кримська влада вважає, що приватизація змінить ситуацію.
lermontovsky.jpg
ccc.crimea.ua

Приватизація державних оздоровниць позитивно вплине на імідж Криму. Про це міністр курортів і туризму АРК Олександр Лієв повідомив в ефірі «Радіо-Ера», передає Курортно-інформаційний центр Криму.

«Такі санаторії повинні заробляти гроші, але цього не відбувається. Вони приймають тисячі відпочиваючих, які повертаються додому з негативними враженнями від відпочинку. Крим чекає змін в цьому питанні. Є велика перспектива у залученні інвестицій, в тому числі в інфраструктуру Криму, а також у зміні іміджу півострова», - зазначив Лієв.

При цьому міністр підкреслив, що не бачить нічого поганого у приватизації державних санаторіїв. «В Європі немає такого, щоб, наприклад, у прикордонної служби Румунії був свій санаторій. У країнах Прибалтики, Польщі такі державні санаторії вже давно денаціоналізовані», - розповів глава курортного відомства.

За словами Лієва, зараз спільно з Європейським Союзом ведеться аналіз роботи державних санаторіїв. Після чого буде вироблена подальша стратегія їхнього розвитку.

Читайте також:

Могильов зібрався зрівняти в правах Конституції Криму і України

Торгову марку «Магарач» повернули в державну власність

У заповіднику біля Ялти горять 8 га лісу, місто застилає дим (фото)

Прокурор Криму з Єнакієвого їздить на «Ягуарі» при річній зарплаті 287 тис. грн

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...