Топ Новини

Кредитний рейтинг Великобританії знизили вперше з 1978 року

24 лютого 2013 в 13:39

Зниження кредитної категорії Британії не стало несподіванкою - це було питанням часу. На сьогоднішній день рейтинг ААА залишається тільки за Німеччиною і Канадою.

london
Лондон

Великобританія втратила найвищий рейтинг надійності фінансових зобов'язань ААА, який зберігався за нею більше 30 років. Агентство Moody's першим знизило кредитну категорію Британії на один щабель до позначки АА1.

Moody's пояснює це несприятливим прогнозом зростання британської економіки на найближчі роки. Він заснований на глобальному тренді: кризу світового ринку в цілому, який змушує буксувати британський ринок.

Очікується, що оцінки, виставлені британському ринку, незабаром можуть переглянути й інші рейтингові агентства, насамперед у Standard & Рoor.

Moody's підкреслює, що Лондону навряд чи вдасться повернути величезні борги до 2016 року. Наприкінці минулого року британський борг становив 68% від внутрішнього валового продукту цієї країни.

Однак Moody's, що додає, що кредитоспроможність Британії залишається надзвичайно високою. Агентство вважає, що економіка країни залишиться стабільною.

Для експертів зниження кредитної категорії Британії не стало несподіванкою - це було питанням часу.

У 2011 році впав і рейтинг держоблігацій США. У листопаді 2012 року найвищий рейтинг втратила Франція (moody's, що пояснило це "погіршенням економічних перспектив" країни).

На сьогоднішній день рейтинг ААА залишається тільки за Німеччиною і Канадою.

Читайте також:

Європарламент поставив рейтингові агентства в жорсткі рамки

Fitch збирається переглянути суверенний рейтинг США

Moody's загрожує США зниженням рейтингу

S&P знизило рейтинги України до "BB-" до "B", прогноз - "негативний"

 

За матеріалами: Бі-бі-сі
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...