Топ Новини

Кредит ЄС є сигналом для потенційних інвесторів в українську економіку, - Мінфін

4 березня 2013 в 11:03

Кредитні ресурси в сумі до 610 мільйонів євро, які європейці нададуть для підтримки стабільності вітчизняної фінансово-економічної системи, будуть отримані на певних умовах.

Украина Евросоюз флаги
Кредит ЄС є сигналом для потенційних інвесторів в українську економіку

Великий кредит Європейського Союзу є позитивним сигналом для потенційних інвесторів у вітчизняну економіку. Таку думку висловив міністр фінансів України Юрій Колобов у своїй статті, опублікованій в газеті "Kyiv Post".

"Такий великий кредит, ініційований Європейською Комісією, є показником стабільності фінансово-бюджетної системи України і сигналом для потенційних інвесторів. Не кажучи вже про те, що отримання зазначеної допомоги є індикатором поглиблення фінансової співпраці між нашою країною і Європейським Союзом", - відзначив міністр фінансів України.

За його словами, кредитні ресурси в сумі до 610 мільйонів євро, які європейці нададуть для підтримки стабільності вітчизняної фінансово-економічної системи, будуть отримані на певних умовах. По-перше, ратифікація українським парламентом Меморандуму і Кредитної угоди. По-друге, досягнення взаєморозуміння між Україною і Міжнародним Валютним Фондом. Виконання цих вимог дасть нашій країні можливість отримати перший транш у розмірі 100 млн. євро. Наступні три транші (відповідно 10 млн. євро і два транші по 250 млн. євро кожен) будуть надані за результатами виконання Урядом України визначених в "Меморандумі взаєморозуміння" критеріїв у сфері управління державними фінансами, торгівлі, енергетики, а також реалізації податкової політики і політики у фінансовому секторі.

"Як зазначив у своєму виступі Жозе Мануель Баррозу, це найбільша макрофінансова допомога, яку надавав Євросоюз, що, звичайно, свідчить про серйозність намірів наших європейських партнерів", - підкреслив Юрій Колобов.

За матеріалами: Kiev Post
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...