Топ Новини

Корейці зацікавилися поставками скрапленого газу для LNG-терміналу в Україні

29 серпня 2012 в 13:27
Найбільша у світі компанія-експортер скрапленого газу південно-корейська «KoGas» зацікавлена у поставках газу на майбутній LNG-термінал в Україні. У найближчі дні планується підписати угоду, яка дозволить розпочати технічні переговори у цьому напрямку.
_lng_katar.jpg
kmu.gov.ua

Держінвестпроект та південно-корейська корпорація «KoGas», яка є найпотужнішим експортером скрапленого природного газу в світі, підписали «Меморандум про співробітництво», який передбачає співпрацю у реалізації Національного проекту «LNG термінал».

Як повідомила прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, підписання відбулося сьогодні, 29 серпня 2012 року, за результатами зустрічі української сторони з представниками «KoGas».

Ефективне транспортування газу — важливий фактор енергетичної безпеки

За словами голови Держінвестпроекту Владислава Каськіва, Меморандум засвідчує спільний інтерес щодо участі компанії «KoGas» в якості стратегічного партнера–інвестора Національного проекту «LNG термінал» та експортера зрідженого газу для українського терміналу.

«У найближчі дні планується підписання угоди про конфіденційність, що  дозволить розпочати технічні переговори у зазначених напрямках», - повідомив Каськів.

«KoGas» – найпотужніший експортер скрапленого природного газу, постачає його в усі галузі господарства Південної Кореї, на електростанції, на газопереробні підприємства, газовим транзитним компаніям, що забезпечують газом населення. Під керівництвом компанії знаходиться три LNG термінали та внутрішня газотранспортна система (LNG), протяжність якої складає 2,74 тис.км.

Нагадаємо, на початку серпня Украина вже підписала один меморандум з Катаром щодо поставок скрапленого газу в Україну (переговори до цього проводилися з компаніями Ras Gaz і Katar Gas, які мають державну частку). Тоді ж у Нацагентстві прогнозували, що до осені Україна буде мати два рамкових договори на поставку газу.

Як повідомляло ZN.UA, до моменту закінчення будівництва і введення повністю в дію наземного заводу з регазифікації і ємностей для зберігання газу, а також підключення цих об'єктів до ГТС, буде використовуватися морський (офшоhний) LNG-термінал.

Читайте також:

Україна домовляється з Катаром, Алжиром і США про постачання зрідженого газу

Будівництво терміналу зрідженого газу в Україні коштуватиме 846 млн євро

Україна орендує офшорний термінал для транспортування зрідженого газу

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...