Топ Новини

Китайці зацікавились українськими банками

10 листопада 2011 в 16:51
Незважаючи на непросту економічну ситуацію у світі, на українському банківському ринку незабаром можуть з'явитися нові гравці з країн, які раніше не були представлені у банківському секторі України. Зокрема, з Китаю.

Це випливає з поширеної прес-службою Національного банку України (НБУ) заяви голови НБУ Сергія Арбузова, зробленої ним під час зустрічі з послом Німеччини в Україні Гансом-Юргеном Гаймзетом у четвер, 10 листопада.

Так, С.Арбузов повідомив, що «спостерігається підвищення інтересу нових інвесторів до України, зокрема, з Російської Федерації та Китаю, з метою відкриття банків в Україні».

Зазначимо, що в Україні поки що немає жодного китайського банку.

Що стосується інвесторів з РФ, то в Україні вони представлені найбільшими гравцями: «Сбербанком Росії», «Внешторгбанком» (ВТБ) і «Внешекономбанком» (ВЕБ, володіє часткою у Промінвестбанку, ПІБ), Банком Москви (БМ Банк) тощо.

Також відзначимо, що сьогодні на "круглому столі" директор генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова, коментуючи повідомлення ЗМІ про можливі продажі закордонними банками своїх «дочок» в Україні, повідомила, що іноземні банки не планують йти з українського ринку, принаймні, офіційно.

"Офіційно про вихід ніхто не заявляв... Наскільки мені відомо, іноземні банки не збираються йти з українського ринку, вони будуть залишатися і працювати на ринку України", - сказала О.Щербакова.

При цьому вона зазначила, що проблеми, які переживає в даний час європейський банківський ринок, де наразі йде перерозподіл фінансових потоків, Україна, безумовно, буде відчувати.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект, що визначає порядок продажу рекапіталізованих державою банків. Так, уряд розраховує продати на аукціоні одному інвесторові держпакети акцій, що перевищують 90% статутного капіталу, трьох націоналізованих банків - "Укргазбанку", банку "Київ" і "Родовід Банку".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...