Топ Новини

Китай відмовився витрачати свої резерви на порятунок єврозони

2 грудня 2011 в 16:59
Влада Китаю не планує використовувати кошти з міжнародних резервів для допомоги Євросоюзу в боротьбі з борговою кризою. Про це, як повідомляє "Синьхуа", заявила заступник міністра закордонних справ КНР Фу Ін.
euromoney_evro.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

 Заступник глави міністерства підкреслила, що уряд не буде витрачати кошти з міжнародних резервів ні на зарубіжні проекти, ні на боротьбу з бідністю всередині країни. Також Фу Ін зазначила, що позиція Китаю в переговорах з керівництвом Євросоюзу з цього питання могла бути невірно витлумачена. 
 
Заступник міністра нагадала про азіатську фінансову кризу 1998 року. За її словами, ця криза показала, наскільки важлива для країни недоторканність міжнародних резервів. Разом з цим Фу Ін не стала категорично виключати участі КНР в програмі допомоги ЄС. 
 
Китай в даний час має в своєму розпорядженні найбільші резерви в світі в розмірі 3,2 трильйона доларів. Як відзначає The Economic Times, економісти вважають, що Пекін вже інвестував п'яту частину своїх резервів у боргові зобов'язання єврозони. 
 
Раніше французькі ЗМІ писали, що КНР висунула дві умови, на яких вона готова надати ЄС 100 мільярдів доларів: докази ефективності Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF) і гарантії вкладень. Європейська влада планує суттєво збільшити розмір EFSF за допомогою закордонної допомоги. 
За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...