Топ Новини

Катастрофи у 2011 році завдали збитків на рекордні 350 млрд доларів

15 грудня 2011 в 12:11
Сукупний обсяг глобальних економічних збитків, завданих у поточному році природними та техногенними катастрофами, досяг історичного максимуму і склав близько 350 млрд доларів.

Таку оцінку дала сьогодні швейцарська компанія Swiss Re, що спеціалізується на перестрахуванні, підкресливши, що мова йде про попередні розрахунки.

Як йдеться у повідомленні компанії, штаб-квартира якої знаходиться в Цюріху, у 2011 році економічні втрати, пов'язані з катастрофами, досягли найвищого рівня в історії. При цьому сума збитків, яка покривається страховими виплатами, цього року досягла позначки у 108 млрд доларів. Цей показник поступається лише показникам 2005 року, коли страховики зазнали збитків у розмірі 123 млрд доларів.

Найбільш витратними для страхових компаній стали виплати, пов'язані з землетрусами в Японії у березні цього року (35 млрд доларів) і в Новій Зеландії на місяць раніше (12 млрд доларів). Загалом у 23,8 млрд доларів обійшлися страховикам урагани і тропічні циклони, що обрушилися цього року на США, від 8 до 11 млрд доларів — повені у Таїланді, у 2,3 млрд доларів — повені в Австралії.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...