Топ Новини

Кабмін у червні затвердить порядок використання «кіотських» грошей

31 травня 2011 в 05:32
Уряд України у червні затвердить порядок використання 160 млн євро, отриманих від продажу Японії вуглецевих одиниць (парникових квот). Про це повідомив перший заступник голови Державного агентства екологічних інвестицій України Іван Варга.

За словами І.Варги, кошти будуть спрямовані на зниження викидів парникових газів і енергозбереження.

«У даний час агентство розглянуло близько 1 тис. проектів, із них 360 проектів було затверджено, ще 360 знаходяться на розгляді», - зазначив він.

Перший заступник голови Держекоінвестицій підкреслив, що раніше кошти, отримані за рахунок продажу Україною парникових квот, практично не використовувалися.

Як повідомлялося, у лютому 2011 року завершилася реконструкція першого об'єкта за кошти, отримані від продажу Японії квот парникових, - Кримської республіканської установи «Клінічний госпіталь інвалідів і ветеранів війни».

На цьому об'єкті було проведено роботи з утеплення та оздоблення фасаду, замінено вікна.

Раніше повідомлялося, що в МВС оголосили про досягнення попередньої домовленості з японською урядовою організацією NEDO про реалізацію проекту із заміни автопарку відомства за рахунок коштів, отриманих від продажу Японії частини держквоти на викиди парникових газів.

Нагадаємо, у 2009 році Україна уклала кілька угод з державними органами та корпораціями Японії та Іспанії щодо продажу квот на викиди парникових газів на загальну суму 319,9 млн євро. Генпрокуратура 20 грудня пред'явила екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко звинувачення в тому, що вона на посаді голови уряду, «діючи умисно, з особистих інтересів», прийняла рішення «про використання частини коштів, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат держбюджету Україні, перш за все зобов'язань з виплати пенсій».

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...