Кабмін скасував держгарантії для LNG-терміналу на 2,3 млрд грн, "Укравтодору" збільшив у 4 рази - до 17 млрд грн

21 грудня 2012 в 10:15
Уряд прийняв постанову, яка змінила порядок і умови надання у 2012 році державних гарантій.
dengi grivni _znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України скасував надання 2,305 млрд грн державних гарантій для реалізації національного проекту LNG-термінал.

Про це йдеться в постанові КМУ №1178 від 21 грудня, згідно з якою втрачає чинність порядок і умови надання в 2012 році держгарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань підприємств, що належать до сфери управління Держінвестицій.

Постановою надавалися держгарантії на 2,305 млрд грн на створення інфраструктури постачання зрідженого газу (LNG) в Україну - виготовлення проектно-кошторисної документації, виконання підготовчих робіт та початкову стадію будівництва технологічної та морської частини проекту. Гарантії також мали використовуватися для реалізації інших нацпроектів за окремими рішеннями Кабміну.

Окрім того, Кабмін постановив, що державні гарантії надаються Державному агентству автомобільних доріг ("Укравтодор") в межах їхнього загального обсягу, за умови, що розмір зобов'язань за запозиченнями підприємства не перевищує 17,4 млрд грн (до цього граничний обсяг держгарантій був встановлений в розмірі 4,295 млрд грн).

Також граничний обсяг держгарантій за запозиченнями підприємств, що належать до сфери управління Нацагентства з Євро-2012, був знижений на 15% - до 4,4 млрд грн.

Нагадаємо, раніше іспанська компанія Gas Natural SDG, названа майбутнім оператором українського LNG-терміналу, заявила, що не підписувала ніяких контрактів щодо Держінвестицій, а також подала до суду на людину, яка підписала фальшивий договір з Україною.

Читайте також:

Кілометр дороги в Україні коштує 5 млн доларів

Для ремонту всіх доріг в Україні потрібно 85 років

На реконструкцію доріг до Євро-2012 в Україні витрачено 2 млрд доларів

Каськів пообіцяв дізнатися обставини скандалу з LNG-терміналом на цьому тижні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...