Топ Новини

Кабмін дозволив Бойку передавати в концесію ТЕЦ, які належать "Нафтогазу"

21 жовтня 2011 в 07:12
Кабінет міністрів України погодився з ініціативою Міністерства енергетики та вугільної промисловості про включення низки теплоелектроцентралей, які знаходяться в управлінні НАК «Нафтогаз України», до переліку об'єктів, які може бути передано в концесію.
teplo_energo_.jpg
Александр Шульга, ZN.UA

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

За його словами, до переліку включено теплоелектроцентралі, що працюють на газі, з метою їх подальшого переведення на спалювання енергетичного вугілля.

«Це ТЕЦ, які працюють на газі. Ключова умова (передання їх в концесію - ред.) - переведення їх на вугілля», - сказав міністр, не уточнивши при цьому, які саме ТЕЦ дозволено передати у концесію.

Як повідомлялося, раніше заступник голови Міненерговугілля Сергій Чех повідомив, що міністерство направило на розгляд уряду пропозицію передати в концесію цілісні майнові комплекси державних підприємств «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль» (Луганська обл.) і «ТЕЦ-2 «Есхар» (Харківська обл.). Він зазначав, що передання підприємств у концесію дозволить залучити інвестиції для фінансування проектів із реконструкції ТЕЦ з переведенням їх на сучасні технології спалювання вугілля, у тому числі на водно-вугільну суміш.

С.Чех також не виключив, що у разі схвалення на рівні уряду пропозицій міністерства про передання ТЕЦ у концесію, відповідні концесійні конкурси може бути оголошено в 2012 році.

Нагадаємо, що в управлінні НАК «Нафтогаз України» з 2009 року перебуває 10 ТЕЦ: Сєвєродонецька, Дніпродзержинська, Одеська, Херсонська, Лисичанська, Зуєвська, Миколаївська, Криворізька теплоелектроцентралі, ВАТ «Харківська ТЕЦ-5» та ДП «Кримські генеруючі системи».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...