JPMorgan різко знизив прогноз по ціні нафти Brent у другому кварталі до $ 25 за барель

19 січня 2016 в 03:34

Вихід Ірану на міжнародний нафтовий ринок послужив основною причиною прогнозу падіння цін на нафту.

нефть
Іран зможе експортувати додатково 500 тисяч барелів нафти в добу
OilNews

У понеділок, 18 січня, найбільший американський банк JPMorgan Chase різко знизив прогноз за ціною на нафту. Згідно з цими оцінками, ціна нафти сорту Brent у другому кварталі 2016 року складе близько $ 25, а на протязі всього року середня ціна даного сорту нафти буде складати близько $ 31,50 за барель, передає видання The Wall Street Journal.

Як повідомив керівник департаменту досліджень сировинного ринку швейцарської компанії Julius Baer Норберт Рюкер, причиною падіння цін на нафту стане вихід Ірану на світовий ринок. Як очікується, після зняття міжнародних санкцій Іран зможе експортувати додатково 500 тисяч барелів нафти в добу.

Читайте також: Ціна нафти в Північній Дакоті впала нижче нуля

Прогноз JPMorgan для цін на нафту є найбільш песимістичними серед найбільших банків світу за нафти WTI: Barclays – 37 доларів, UBS – 40 доларів, Moody's – 40 доларів, Goldman Sachs – 40 доларів (на середину року), Bank of America – 45 доларів, Morgan Stanley - 47,5 доларів, Citigroup - 47,75 доларів.

Раніше оглядач видання Rzeczpospolita писав, що Росія не зможе фінансувати війну проти України при ціні нафти в 20 доларів. Адже від нафтових доходів залежить наповнення російського бюджету. Але в той час, коли в Москві намагаються впоратися з найнижчою вартістю бареля нафти за 12 років, з'явилися прогнози, що вона впаде до 20 доларів.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...