Італія скаржиться на зниження постачань з РФ, "Газпром" дивується

2 лютого 2012 в 15:07
Недопостачання російського газу до Італії сьогодні в четвер зростуть до 20% від запитаного обсягу, повідомляє національний оператор газотранспортний Snam Rete Gas.
gaz-gas_gazpromru.jpg
gazprom.ru

Недопостачання російського газу до Італії сьогодні в четвер зростуть до 20% від запитаного обсягу, повідомляє національний оператор газотранспортний Snam Rete Gas.

При заявці в 108,9 млн кубометрів очікується фактичне постачання 87 млн ​​кубометрів - розбіжність 21,9 млн кубометрів або 20%. Нестачу буде компенсовано за рахунок сховищ, повідомляють італійські диспетчери.

Зі свого боку гендиректор "Газпром експорт" Олександр Медвєдєв висловив подив з приводу повідомлень про нібито значні скорочення постачань російського природного газу до Європи.

"В умовах суворої зими у Росії і Європі наша компанія максимально наростила постачання газу не тільки до європейських країн, а й до країн СНД - зокрема, до Білорусі та України, і одночасно збільшила підйом "блакитного палива" з підземних сховищ. Наприклад, в європейських підземних сховищах відбір нашого газу протягом останнього тижня збільшено майже у 4 рази", - наводить слова російського газовика компанія.

За словами О.Медвєдєва, у переведенні на річні обсяги рівень постачань сьогодні рівнозначний 180 млрд кубометрів, тоді як в 2011 році в Європу було експортовано 150 млрд кубометрів газу.

"Окрім того, сидячи на транзитних трубах, Україна відбирає зараз газ на рівні річного обсягу у 60 млрд кубометрів, що значно більше контрактних обсягів", - сказав глава "Газпром експорту".

О.Медвєдєв також відзначив, що "вельми показово, що в ці морозні дні кудись зникли голоси апологетів спотового ринку та провісників глобального потепління".

Нагадаємо, раніше сьогодні повідомлялося, що "Газпром" знизив середню ціну експортних партій газу, що постачаються до Європи у січні, до рівня нижче 0 за 1 тис. куб. м з 0 у грудні.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...