Топ Новини

Хорошковський перехоплює феросплавну галузь у "Привату"

27 вересня 2012 в 10:19
Призначення першого віце-прем'єр-міністра Валерія Хорошковського главою комісії зі зниження тарифу для Запорізького феросплавного заводу може бути пов'язано з продажем цього підприємства.
horoshkovsky3.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

Член комітету Верховної ради з питань правосуддя Сергій Соболєв пов'язує призначення першого віце-прем'єр-міністра Валерія Хорошковського главою комісії зі зниження тарифу для Запорізького феросплавного заводу з продажем цього підприємства.

"Група "Приват" планує продати Запорізький завод феросплавів і один з можливих покупців - Evraz Holding, в якому Валерій Хорошковський є міноритарним акціонером, - говорить Сергій Соболєв. - Тому Валерій Хорошковський і зацікавлений встановити низькі тарифи цьому підприємству, щоб його ж актив заробляв значні кошти за рахунок держави".

Соболєв заявив, що подібна поведінка Хорошковського неприйнятна і є лобіюванням власних комерційних інтересів.

Раніше голова Фонду державного майна (ФДМУ) Олександр Рябченко заявив, що Кабінет міністрів створив робочу групу щодо зниження тарифів на електроенергію в електрометалургійній галузі на чолі з першим віце-прем'єр-міністром Валерієм Хорошковським. Нагадаємо, сьогодні тарифи на електроенергію в Україні в 5-7 разів нижчі, ніж у європейських країнах.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...