Гройсман хоче замінити Податкову міліцію Службою фінансових розслідувань

23 січня в 12:34

Про Службу фінансових розслідувань в уряді говорять уже кілька років. Гройсман хоче створити її вже в цьому році.

правительство в Раде
Українська влада за недолугістю ліквідула Податкову міліціюі і думає, яким органом її замінити
Василь Артюшенко, DT.UA
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман стверджує, що глава МВС Арсен Аваков згоден передати функції Податкової міліції іншому органу.

"Думаю, що в майбутньому, а точніше в цьому році ми створимо Службу фінансових розслідувань. Заберемо повноваження економічного контролю у Податкової міліції, яка буде ліквідована, у СБУ, у економічної служби Національної поліції, Міністерства внутрішніх справ. Вже є позиція міністра внутрішніх справ, що він готовий передати цю функцію", - сказав Гройсман в ході семінару, присвяченого розвитку інвестиційного та експортного потенціалу регіонів.

Як повідомлялося, під час голосування за державний бюджет на 2017 рік депутати помилково підтримали норму про ліквідацію податкової міліції та вилучення відповідного розділу Податкового кодексу з 1 січня. У той же час керівництво ДФС заявило, що податкова міліція працюватиме до тих пір, поки не буде створено орган, який її замінить.

Ліквідація Податкової міліції передбачена коаліційною угодою і меморандумом МВФ. Урядовий законопроект, що передбачає ліквідацію Податкової міліції та створення Служби фінансових розслідувань, був внесений до Верховної Ради у серпні 2014 року, а вже в листопаді він був відкликаний.

Читайте також: ДФС підтримала зниження безподаткових посилок з-за кордону до 22-50 євро

Протягом 2014-2015 років екс-прем'єр Арсеній Яценюк неодноразово анонсував створення СФР та ліквідацію Податкової міліції, однак практичних кроків за цим не послідувало.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , DT.UA ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.98
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...