Топ Новини

Греція може збанкрутувати вже в вересні

22 липня 2012 в 13:10
Наразі "трійка", що складається з Єврокомісії, ЄЦБ і МВФ, перевіряє, якою мірою уряд в Афінах виконує взяті на себе зобов'язання у сфері проведення реформ. Проте вже очевидно, що Греція не зможе, як обіцяла, знизити держборг до 2020 року до 120% від обсягу ВВП.
ekonomicheskij-krizis-v-gretsii.jpg
saraybeach.com

Терпіння Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо Греції закінчується: високопоставлені представники фонду проінформували керівництво Євросоюзу про те, що МВФ має намір відмовитися від надання Греції подальшої фінансової допомоги, повідомляє 22 липня журнал Der Spiegel. Це означає, що Греція може збанкрутувати вже в вересні. У серпні її в останній раз може врятувати Європейський центробанк (ЄЦБ).

В даний час "трійка", що складається з Єврокомісії, ЄЦБ і МВФ, перевіряє, якою мірою уряд в Афінах виконує взяті на себе зобов'язання у сфері проведення реформ. Проте вже очевидно, що Греція не зможе, як обіцяла, знизити держборг до 2020 року до 120% від обсягу внутрішнього валового продукту (ВВП), зазначає німецький тижневик.

Якщо Греції буде надана відстрочка, то, за оцінками "трійки", їй доведеться виділити додаткову допомогу в розмірі від 10 до 50 млрд євро. Багато країн єврозони, проте, вже не готові платити за грецькі борги. А Нідерланди та Фінляндія прямо заявили, що вони будуть допомагати Афінам лише в тому випадку, якщо в порятунку Греції братиме участь і МВФ.

Тим часом країни єврозони прийшли до висновку, що вихід Греції з валютного союзу не призведе до краху євро. У спробі запобігти подальшому розповзанню кризи лідери держав єврозони мають намір відстрочити запуск постійного європейського стабфонду (Європейський стабілізаційний механізм - ESM). У будь-якому випадку ESM не зможе почати роботу до того, як рішення про його законність підтвердить Федеральний конституційний суд ФРН, а це має статися 12 вересня.

Читайте також:

Самарас приніс присягу в якості глави «уряду порятунку» Греції

У Греції сформовано новий уряд


Меркель порадила новому грецькому уряду не розраховувати на послаблення з боку кредиторів

Парламентські вибори у Греції: країна залишиться в єврозоні

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...