Топ Новини

Голова МВФ: Світ на межі Великої депресії 1930-х років

16 грудня 2011 в 08:19
Світ найближчим часом може поринути в епоху, на кшталт тої, що була у 1930-х роках, у роки Великої депресії, якщо країни не врегульовують свої розбіжності і не почнуть працювати разом, щоб подолати боргову кризу, застерігає голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.
5910096420_207be1eeac_b_lagard_imf-1.jpg
flickr.com

«Перспективи розвитку світової економіки на даний момент не особливо райдужні. Досить похмурі. Це саме те, що сталося у 1930-х роках, але таких наслідків ми не хочемо», - цитує її The Guardian.

К.Лагард наголосила, що вирішувати проблему кризи має весь світ, а не окрема група держав.

«Немає жодної економіки у світі — будь то країна з низькими доходами, середнім рівнем доходів або добре розвиненою економікою — яка буде застрахована від кризи, яка не тільки не вщухає, але все більше зростає. Це не та криза, яку може бути вирішено однією групою країн», — сказала вона.

Раніше стало відомо, що агентство Fitch знизило довгострокові рейтинги семи найбільших банків, у тому числі чотирьох європейських.

Минулого тижня лідери країн єврозони вирішили з середини 2012 року паралельно запустити два стабфонди: 780-мільярдний EFSF і 500-мільярдний ESM для боротьби з борговою кризою.

EFSF було створено у середині 2010 року для підтримки стійкості єврозони через надання тимчасової фінансової допомоги. По допомогу до фонду вже звернулися Греція, Ірландія та Португалія.

Лідери країн ЄС шукають кошти і серед іноземних інвесторів, відмовою вже відповіли багато країн БРІКС, включаючи Китай. Розвинені країни теж не поспішають на допомогу єврозоні. Зокрема, глава Федеральної резервної системи Бен Бернанке заявив, що США не планують брати участь у боротьбі за подолання боргової кризи в Європі.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...