Голова податкової впевнений, що невдовзі 100% бізнесу здаватиме податки добровільно

23 грудня 2011 в 08:21
Податкові служби змогли зібрати в листопаді рекордну суму податків (22 млрд грн.) В тому числі у зв'язку зі зростанням добровільної здачі податків. Про це в інтерв'ю повідомив голова Державної податкової служби Олександр Клименко.
klimenko.jpg
Андрій Товстиженка,ZN.UA

«Ми даємо оцінку не тільки за обсягом збору податків, а й за іншими категоріями. Наприклад, щодо добровільної сплати податків, рівень якої вже становить 96%», - сказав Клименко, відповідаючи на запитання «КоммерсантЪ-Украина», чи не є збільшення збору податків результатом твердих фіскальних методів.

Голова ДПС розповів також, що має намір довести відсоток добровільної здачі податків до абсолютного.

«Ми будемо намагатися по максимуму. 100% - це показник, на який ми хочемо вийти», - сказав він.

Разом з тим Клименко повідомив, що Податковий кодекс «надає більш ніж достатні права, щоб вирішувати питання про стягнення платежів, що не надійшли до держбюджету».

«Це і опис активів, і їхній продаж, і арешт рахунків - цілий комплекс заходів. Завдяки їм вдалося скоротити борг за три місяці на 1,12 млрд грн, а кількість підприємств-боржників - на 4,5 тис. Сьогодні підключаються і судові органи, і виконавча служба, працюємо командою. За жовтень-листопад до судів було направлено 4 тис. позовів для стягнення 821 млн грн. З ініціативи податкової служби розпочато 942 справ про банкрутство для стягнення 907 млн ​​грн. Так і будемо продовжувати, суми стягнення будуть тільки збільшуватися", - пообіцяв Клименко.

Раніше ZN.UA повідомляло, що за підрахунками прем'єр-міністра України Миколи Азарова 40% торгівлі в Україні перебуває в тіні.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...