Топ Новини

Глава ЄЦБ: Криза євро поки не подолана

29 жовтня 2011 в 09:13
Жан-Клод Тріше, що йде з посади голови Європейського центробанку (ЄЦБ) закликав якомога швидше виконати рішення зі стабілізації загальноєвропейської валюти, прийняті на нещодавньому кризовому саміті країн зони євро в Брюсселі.

В інтерв'ю німецькому тижневику Bild am Sonntag, яке цитують у суботу, 29 жовтня, інформаційні агентства, Тріше підкреслив, що криза євро «ще не подолана», тому швидке і ретельне виконання рішень брюссельської зустрічі у верхах має зараз «вирішальне значення».

Одночасно Тріше висловив упевненість в тому, що урядам країн зони євро вдасться відновити фінансову стабільність, і не виключив можливості нових інтервенцій ЄЦБ на фінансових ринках. «Придбання держоблігацій держав, що переживають кризу, або забезпечення банків кредитами під тверді відсотки цілком виправдано в надзвичайних ситуаціях, викликаних глобальною кризою», - вказав глава Європейського центробанку.

Тріше, однак, зазначив, що, як тільки уряди отримають в своє розпорядження інструменти, що дозволяють відновлювати фінансову стабільність, у «Європейського центробанку відпаде необхідність вдаватися до таких екстрених заходів». Жан-Клод Тріше залишає посаду голови ЄЦБ 31 жовтня. Його замінить представник Італії Маріо Драгі.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...