Топ Новини

G-20 збільшить фінансування МВФ для боротьби з борговою кризою в Європі

4 листопада 2011 в 15:38
Лідери «Великої двадцятки» (G-20) погодилися розширити фінансування Міжнародного валютного фонду, щоб допомогти Європі подолати боргову кризу.

Виступаючи на прес-конференції в Каннах, президент США Барак Обама заявив, що глобальній економіці останнім часом довелося долати наслідки таких значних криз, як боргової кризи єврозони, спаду економічної активності у США і землетрусу в Японії. Тому центральним питанням нинішнього саміту було: «Чи здатні лідери найбільших економічних держав домогтися прогресу?»

За словами Обами, позитивним підсумком дводенних консультацій є домовленості про зміцнення банківської системи єврозони, про вирішення проблеми суверенного боргу Греції і згода Італії вдатися до моніторингу з боку МВФ. Визнавши, що майбутні кроки будуть нелегкими, він підкреслив, що діяти потрібно якомога швидше.

Учасники саміту вирішили надавати допомогу європейським країнам, які опинилися у важкій фінансовій ситуації. Поки, проте, незрозуміло, в якій саме формі буде видана додаткова допомога, оскільки деякі з провідних економік світу, зокрема США і Китай, самі зазнають фінансових труднощів.

Світові лідери обговорили декілька можливих варіантів, у тому числі створення спеціального фонду МВФ для надання допомоги обтяженим боргами європейським державам.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...