Топ Новини

ФРС готова до нових стимулів для зростання економіки США

4 жовтня 2011 в 14:57
У Федеральній резервній системі (ФРС) США готові вжити додаткових заходів, щоб підтримати уповільнене відновлення економіки країни. Відповідну заяву глава американського регулятора зробив у ході свого виступу перед членами економічного комітету конгресу США.

«Комітет з операцій на відкритому ринку продовжить уважно слідкувати за розвитком економічної ситуації і готовий вжити додаткових заходів, щоб додати стійкості відновлення економіки країни, не порушуючи цінової стабільності», - зазначив він.

При цьому Б. Бернанке закликав законодавців не поспішати зі скороченням бюджетних витрат у короткостроковій перспективі, незважаючи на необхідність зменшення дефіциту скарбниці в довгостроковій перспективі. В іншому випадку, за його словами, країна не зможе оживити анемічну динаміку в сфері зайнятості та підняти низький рівень споживчої довіри.

«Затягування пасків», найпевніше, сповільнить зростання найбільшої світової економіки, розширення якої за I півріччя 2011 року не дотягнуло до 1%. «Дуже важливо уникнути таких фінансових заходів, які можуть завадити нинішньому відновленню економіки», - констатував він.

Глава ФРС підкреслив ризики для економіки США з боку європейської кризи, відзначивши, що вони вже зробили негативний вплив на настрої домогосподарств і підприємств.

Високий рівень інфляції, що спостерігався раніше в поточному році, не мав істотного впливу на економіку країни, що запобігає ціновим ризикам в найближчому майбутньому, резюмував фінансист.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...